Star'da Ekrana Gelen Küçük Kadınlar Dizisinin 19 Haziran'da Yayınlanacak 91. Bölümünde Neler Olacak?
Onlar güçlüler, onlar vazgeçmeyecekler ve onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek, hep birlikte “büyüyecekler.”

Başrollerini Özge Borak, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit işcan, Selin ılgar ve Ahmet Levendoğlu’nun paylaştıkları “Küçük Kadınlar”ın büyük hayat hikâyeleri her Cumartesi Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor!

DiZiNiN 91. BÖLÜM ÖZETi ŞÖYLE:

HULKi BÜTÜN GERÇEKLERi ÖĞRENiYOR.

HULKi’DEN KORKAN EDA VE YELiZ BÜYÜK TEHLiKEDE!

Eda’nın telefonundaki mesajları gören Hulki, kapıdan konuşmalara da şahit olur ve deliye döner.

Eylül’ü mutlu etmek için Hulusi’nin Sema’yı hastaneden eve misafir getirmesi Bade’yi rahatsız eder.

Ali’ye ise Almanya’da burslu yüksek lisans çıkar. Bade sevinçten havalara uçar. Konuşmaları duyan Eylül ise Ali’nin kendisine ihanet ettiğini düşünür. Eylül’ün neye bozulduğuna anlam veremeyen Ali onunla konuşur fakat konuşma kavgaya dönüşür ve ikili ayrılığın eşine gelir. Utku’dan Tokat yiyen Armi’nin iş yerinden sevindirici haberler gelir.

Para sıkıntısını çözmek için yankesicilerle takılan Cansu, yine onlarla işe çıkar fakat bu sefer kurban tanıdığı ve çok sevdiği biridir.

Eda’nın yürüdüğünden de emin olan Hulki kaybettiği çocuğunun intikamını almak için harekete geçer. Eda, cezayı hafif atlatırken Yeliz ise korkunç bir bedelle karşılaşır.

Ancak Eda’nın Hulki’ye başka bir sürprizi daha vardır.


haberler.com