• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
      belstaff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye+
      Durum
      Ruh Halim
      ----
      Favori Karakteriniz
      Polat Alemdar
      Favori Müziğiniz
      RA

Post Çakallar Vadisi - 6.Bölüm

Çakallar Vadisi
      Bölüm 6

ÖZET

Çakallar Vadisi’nde herkes kendi planlarını devreye sokmustur. Yıllar önce Aslan Akbey’in yaptığı operasyon sonucu Yusuf Kuzuzade, Polat Alemdar’ın oğlu çıkmıştır. Polat bu gerçeği öğrenmek için DNA testi yaptırmıştır. Dizimizin ana kahramanı Yusuf ise evlatlık olduğunu öğrenmiş ve öz babasını aramaktadır.

Doğuhan Güney
      Necati Şaşmaz
      Defne Samyeli
      Cahit Kayaoğlu
      Batuhan Güney
      Erhan Ufak

Polat Alemdar konaktan ayrılmış, İhtiyarlar ile görüşmek üzere tapınağa gelmiştir. Kapıyı Erhan açar. Polat parolayı söyler.

(P: Polat, E: Erhan, İ: İlknura)

P: Salkım salkım tan yelleri esince, sakallı boz çayır kuşu ötünce.
      E: Evinize hoş geldiniz efendim.

Erhan Polat’ı içeri davet eder ve beraber merdivenlerden aşağıya inerler. Erhan Polat’a bir odayı gösterir.

E: Buyrun efendim.
      P: Görüşme ne zaman başlayacak?
      E: Ben sizin buraya gelmenize kefil olanım, yani naibim. Bunun cevabını sahip verecektir, yani Ak Saçlı.
      P: Nerede Ak Saçlı?
      E: Hazır olunca sizi çağıracağız. Burada istirahat edin.

Polat odaya girer. Koltuğa oturur. Cebinden telefonunu çıkarır. Telefonu çekmemektedir. Kapıyı açar. Bağırır.

P: Erhan. Erhan orada mısın? Kimse yok mu?

İlknura gelir.

İ: Buyrun efendim.
      P: Aynura?
      İ: Yok ben onun ikizi İlknura’yım.
      P: Sen nereden çıktın?
      İ: Bütün insanlar nereden çıkıyorsa oradan efendim.
      P: Neyse seninle uğraşamayacağım şimdi burada neden telefon çekmiyor?
      İ: Çünkü yerin altındayız efendim.

(Para Film buraya reklam almıştır.)

İlknura cebinden telefonunu çıkarır.

İ: Tapınakçılar’a mı üyesiniz? 13’ler Meclisi’nde mi yer alıyorsunuz? Masonum diye kaygılarınız mı var? İhtiyarlar ile buluştuğunuzda aileniz size ulaşamayacak diye endişeleniyor musunuz? Artık hepsine son.

İlknura telefonunu kameraya doğru uzatır.

İ: Vadifone. Yerin yedi kat altında da çeker, göğün yedi kat üstünde de. İster çatışmada olun, ister Topkapı Sarayı’ndan Babil’in son kralının kılıcını kaçırıyor olun. Ormanda, sarayda, dehlizde, deniz altında. Her yerden çeker. Üstelik şimdi numarasını Vadifone’a taşıyanlara 500 MB internet hediyemizdir.

Bu esnada altta çok hızlı kayan yazılar geçer.

Polat telefonu eline alır.

P: İnanamıyorum bayıldım. Bundan sonra ben de Vadifone kullanacağım. Artık ne İskender’den ne de Gölge’den korkmuyorum. Ne de olsa nereye kaçırılırsam kaçırılayım adamlarıma ulaşabileceğim.

İlknura ve Polat beraber kameraya bakıp gülümserler. Sonra Polat tekrar içeri girer. Telefonundan internete girmeye çalışır. Sonra tekrar dışarı çıkar ve seslenir.

P: İlknura. İlknura. Wi-fi şifresi ne?
      İ: Efendim Ak Saçlı 1’e bağlanın.
      P: Evet.
      İ: Şifre tamamı küçük harflerle sencer2013
      P: Her haltı yaptınız da şu şifreyi bir değiştiremediniz mi?
      İ: İletirim efendim ama sanıyorum ki Cahit Bey yüzünden.

Polat tekrar odaya girer. Düşünürken aklına Yusuf’la olan günleri gelir.

--- Flashback

Yusuf bir ağacın arkasında silahı ile beklemektedir. Polat ensesine şaklatır. Yusuf hemen arkasını döner. Silahının tetiğine basar ama silah ateşlemez. Polat elini Yusuf’un kulak arkasına götürür, elini şaklatır ve bir mermi çıkarır.

P: Bunu mu arıyordun delikanlı?

--- Flashback biter.

Biraz sonra kapısı çalar, Erhan gelir.

E: Ak Saçlı sizi bekliyor efendim.
      P: Tamam geliyorum.

Bu esnada Polat’ın telefonuna bir mail gelir. Cahit DNA sonuçlarını göndermiştir. Polat sonuçlara bakar.

P: Yusuf benim oğlum!

Alemdar Konağı

Cahit eve gelmiştir. Odasına çıkar. İçeride Safiye vardır.

(C: Cahit, S: Safiye, P: Pusat)

C: Abi Yusuf’un öz oğlu olduğunu öğrendi.
      S: Nasıl?
      C: DNA testi.
      S: Bir işi beceremedin.
      C: Ne yapayım Safiye, Abim’e yalan mı söyleyeyim?
      S: Keşke tek sorun bu olsa.
      C: Başka ne var ki?
      S: Senden az önce burada bir kadın vardı Cahit.
      C: Eee?
      S: Adı Defne’ymiş.
      C: Allah Allah niye gelmiş?
      S: Bugün ofiste taciz edildiğini söyledi.
      C: Yapma ya. Kesin Muhsin yapmıştır. Hiç gözüm tutmamıştı zaten o çocuğu. Ne zaman tokalaşsak eli yapış yapış.
      S: Defne kendisini taciz edenin Cahit Kaya isimli biri olduğunu söyledi.
      C: İftira Safiye. Valla iftira. Nemrut ailemizi dağıtmak için onu aramıza sokmuş belli ki.
      S: Ne Nemrut’u ya?
      C: Bunlar dünyayı yöneten güçler. Abi’yi doğal yollardan yok edemiyorlar God Mode’dan dolayı. Onun için ailemizi hedef seçmişler.
      S: Kız işi bıraktığını söyledi. Senin yüzünden Rose kıs kıs güldü. Allah belanı versin Cahit. Defol.

Safiye yastığı Cahit’e fırlatır ve onu odadan kovar. Cahit aşağı iner Pusat’ı görür.

C: Hişştt Pusi. Naber lan çü**k?
      P: İyidir Abi senden naber?
      C: Sorma ya canım çok sıkkın. Yengen odadan attı. Benim de hararet bugün çok yüksek inanır mısın? Sana zahmet şuraya uzansan da iki dakika işimi görsem.
      P: Oha oha. Yeter artık Cahit Abi abarttın sen de da.
      C: Ne var Pusat ya? Ne olacak yani Abi’ne iki dakika iyilik yapsan.
      P: Git Abbas’tan iste Abi.
      C: Abbas öyle şeyler yapmaz delikanlı çocuktur.
      P: Biz neyiz Abi?
      C: Pusat sen çok havalanmaya başladın. Bak kaşınıyorsun. İnsanlar seni seviyor beğeniyor diye bir tarafların kalktı bakıyorum. Ama seni istersek iki dakikada sileriz.
      P: Eee yeter be. Bırakıyorum ben işi. Ne haliniz varsa görün.

Pusat çeker gider.

Nemrut’un Ofisi

Ertesi sabah Asya, Nemrut ile görüşmeye gelmiştir.

(A: Asya, N: Nemrut)

N: Seni burada görmek çok güzel Asya. Bildiğim kadarıyla teyzemin oğlu Karun ile çok iyi çalışmalar yapmışsınız.
      A: Evet doğru.
      N: Sana nasıl yardımcı olabilirim Asya?
      A: Bir arkadaşım var. Kahve işinde çok başarılı. Onun yeni açacağı kahveci için sizden destek istemeye geldim.
      N: Nasıl bir destek istiyorsun Asya?
      A: En yakın arkadaşım ve beraber iş yaptığımız dostum Meryem’in yeni kuracağı işletmesi için bir yatırımcıya ihtiyacı var. Sizin de gençlere iş konusunda krediler verdiğinizi duymuştum.
      N: Doğru. İş yeri nasıl bir yer olacak Asya?
      A: Kurukahveci Meryem Efendi diye hızlı kahve satan bir dükkan düşünüyoruz.
      N: İsimde şöyle bir değişiklik yapsak daha iyi olur diye düşünüyorum Asya. Mesela, Meryembucks nasıl?
      A: Bunu anlaşmaya vardık olarak kabul ediyorum o zaman?
      N: Ama benim de senden bir isteğim olacak Asya. Ulu Konsorsiyum yakında İstanbul’da bir toplantı yapacak. Bu toplantının güvenliğini senin sağlamanı istiyorum Asya.
      A: Toplantıya kimler katılacak?
      N: Ben ve önderliğimde Yüce Vekiller katılacak.

BTV Stüdyoları

Yusuf Müjgan Kanlı’nın programına katılmıştır.

(Y: Yusuf, M: Müjgan)

M: Evet bugün aramızda öz babasını arayan bir genç var. Yusuf hoş geldin.
      Y: Hoş bulduk Müjgan Abla.
      M: Nasılsın?
      Y: Teşekkür ederim iyiyim siz nasılsınız?
      M: Ya nasıl da pırıl pırıl. Aslan gibi bir delikanlı. Ne diyorsunuz?

Stüdyodaki konuklar alkışlamaya başlar. Orkestra Silifke’nin Yoğurdu türküsünü çalar ve Yusuf dahil herkes kısa bir göbek atarlar ve tekrar yerlerine otururlar.

M: Yusuf ben sana bir şey söyleyeyim mi? Ben senin öz babanı bulurum, bir de üstüne bizim kanalın öğleden sonra programında Büşra Varol’la Bana Bir Kız Bulun’da sana bir de hayırlı kısmet bulurum bak ben sana söylüyorum.
      Y: Teşekkür ederim Müjgan Abla. Doğrusunu isterseniz Kanal H’de yayınlanan Alnımıza Yazılmışsa Seni Karım Yapacağım isimli programdan da teklif aldım ama benim gönlümde biri var.

Stüdyo ve Müjgan hep bir ağızdan “ooooooooo” yaparlar.

Babil Krallığı

Gölge ve Ariel Başbakanlık binasında çalışmaktadır.

(G: Gölge, A: Ariel)

G: Artık kabine listesini tamamlayıp halkımıza duyurmamız lazım sevgili dostum.
      A: Benim bajbakanlığım konusunda hala kararlı mısın?
      G: Evet aziz dostum. Sen başbakan olacaksın ve ülkeyi benim krallığım altında yöneteceksin.
      A: Anjak ekstra bir problemimiz var.
      G: Olmasa şaşardım. Neymiş söyle bakalım Ariel.

Polat Alemdar’ın Ofisi

Polat ve Erhan içeri girerler. Cahit Erhan’ı görünce şaşırır.

(P: Polat, C: Cahit)

C: Ooo Erhan Bey naiblik kısa sürmüş. Abi sana bir haberim var.
      P: Ne oldu Enişte?
      C: Abi Yusuf televizyona çıkmış.
      P: Ne?
      C: Abi Müjgan Kanlı’nın programında öz babasını arıyor.

BTV Stüdyoları

Orkestra Şamama türküsünü çalmakta ve herkes göbek atmaktadır. Müzik biter ve herkes yeniden yerlerini alır.

(Y: Yusuf, M: Müjgan, F: Fehmi)

M: Evet Yusuf. Şimdi seni dinliyoruz. Anlat bakalım her şeyi.
      Y: Ben Fehmi Kuzuzade’nin oğlu olarak büyüdüm. Bir de kardeşim var, Kenan. Yakın zamanda öğrendim ki aslında babam benim gerçek babam değilmiş. Ben de buraya öz babamı bulmaya geldim.
      M: Bir dakika bir dakika. Şimdi benim kafam çok karıştı. Nasıl öz oğlu değilmişsin?
      Y: Öktem diye bir y**şak var, çok afedersiniz. O ve onun patronu Aslan Akbey beraber bir operasyon yapmışlar.
      M: Amaçları neymiş?
      Y: Ulu Konsorsiyumu çökertmek için beni Kuzuzade’lerin içine sokmuşlar. Cahit yüzünden yani. Anlarsınız.
      M: Şimdi kulağıma yönetmenim fısıldadı. Fehmi Kuzuzade hattaymış. Fehmi Bey sizi dinliyoruz efendim.
      F: Müjgan Hanım iyi yayınlar dilerim efendim.
      M: Teşekkürler Fehmi Bey. Yusuf burada. Pırıl pırıl, aslan gibi bir çocuk. Ama çok üzgün.
      F: Ulan şerefs*z!
      M: Anlayamadım.
      F: Size demedim Müjgan Hanım. Ulan kanırtma. Ne istedin de vermedik lan sana yürüyen odun? Oralara çıkıp ailemizi rezil ediyorsun.
      Y: Baba lütfen. Bana başka çare bırakmadınız.
      F: Müjgan Hanım. Biz bu kereste ne isterse yaptık. Londra’da okuyacağım dedi tamam dedik. Motor istiyorum dedi aldık. Cebine her gün harçlığını koyarım. Beslenmesini çantasına hazırlarım. Ama nankör bu çocuk nankör. E Cahit yüzünden işte. Evde böyle beş karış suratla oturur. Gülmez etmez. Bir böyle kasıla kasıla yürümeler. Laf sokup çekip gitmeler falan. Artık kime çektiyse. Ömrümden ömür çaldı ya. Ölmüyor da pez**enk. Bunu suya attılar. Dokuz canlı oradan da sağ çıktı.
      M: Bir dakika bir dakika öyle demeyelim Fehmi Bey.

Sicilya

Pusat mafyanın ofisinde iş görüşmesindedir.

(P: Pusat)

A: Özgeçmişiniz çok etkileyici Mösyö Pusat. Devlet hizmeti, İhtiyarlar, İstanbul Sefiri adaylığı, Siyah Sancak falan. Referanslarınız arasında Süleyman Çakır, Laz Ziya, Mete Ağır, Polat Alemdar, Baltazar, Pitbull, Fehmi Kuzuzade, Zülfikar Ağa ve Raskoln gibi isimler var. Açıkçası bizi tercih etmeniz çok şaşırttı. Üstelik bunca zaman devlet hizmeti yaptıktan sonra mafya olmak istemeniz enteresan.
      P: Evet. Cahit denen bir adam yüzünden. Her neyse. Beni işe alın mafyanın kitabını size yeniden yazdırayım da. Aklınıza gelebilecek her kötülük bende var. Uyuşturucu, kumar, fuhuş. Bu işte bir numara olabiliriz da.
      A: Si?
      P: Ne sisi da da! Bu milletin a**na koyacağız da…
      A: Da da!

Karşılıklı kahkaha atarlar. Pusat cebinden bir bıçak çıkarır ve kapıda bekleyen korumanın gözüne fırlatır. Adamla birlikte korumanın kanını kadehlere koyar ve içerler. Kötü kahkahaları atmaya devam ederler.

Babil Krallığı

Gölge ve Ariel tartışmaktadır.

(G: Gölge, A: Ariel)

G: Ne demek Jon Snow tahtı ele geçirmek istiyor. Ben bu ülkeyi tırnaklarımla kazıyarak kurdum.
      A: Biliyorum. Amajın için ben de senin yanındayım anjak böyle bir ekstra gerçeğimiz var.
      G: Demek Alemdar bitti şimdi de Snow çıktı başımıza.
      A: İstersen Nemrut ile bir görüjme ayarlayayım.
      G: Bu sonraki konumuz, önce hükümeti belirlememiz lazım kadim dostum. Bak şimdi başbakan sen, iç işleri bakanı Gurgen, savunma bakanı Kayser, maliye bakanı Hırsız. Bilim ve teknoloji bakanlığı için ise Selçuklu’yu düşünüyorum.
      A: Ekstra jiddi bir karar. Selçuklu bu teklifi kabul etmeyecektir.
      G: Etmek zorunda sevgili dostum.

BTV Stüdyoları

(Y: Yusuf, M: Müjgan, P: Polat, C: Cahit)

M: Evet Fehmi Bey hattan düştü. Şimdi yönetmenim kulağıma söyledi. Yusuf’un öz babası stüdyolarımızdaymış.
      Y: Ne?
      M: Evet. Birazdan içeri girecek. Hazırsan kapıyı açıyorum Yusuf.
      Y: Hazırım.
      M: Evet kapıyı açalım.

Barış Manço Gülpembe şarkısı eşliğinde kapı yavaşça açılır fakat gelen olmaz. Kapı kapanır. Bütün stüdyo “aaaaaa” der.

M: Evet Yusuf istersen bir kez daha açalım. Denemek ister misin?
      Y: İsterim Müjgan Abla.

Barış Manço Gülpembe şarkısı eşliğinde kapı yavaşça açılır fakat gelen olmaz. Kapı kapanır. Bütün stüdyo “aaaaaa” der.

M: Yine olmadı. Bir kez daha denemek ister misin?
      Y: Olur.

Barış Manço Gülpembe şarkısı eşliğinde kapı yavaşça açılır fakat gelen olmaz. Kapı kapanır. Sonra kapıya birkaç kurşun sıkılır ve tekmeyle kırılır. Müzik Cendere’ye döner ve ağır çekimde elinde silahıyla Polat Alemdar girer. Müjgan Kanlı olmak üzere stüdyodaki herkesi teker teker vurarak girer. Elindeki el bombalarını da seyircilerin arasına atar. Yusuf’un yanına gelir.

P: Senin öz baban benim Yusuf.
      Y: İyi ama bu nasıl olur?
      P: Ben çavuşu tokatlarken maalesef Aslan Akbey de peçete tutmuş. Sonra da seni dölleyip Asya’nın… Gerisini biliyorsun işte.
      Y: Baba. Babacığım.

Sarılırlar. Onlar sarılırken kırık kapının ardından bir çift göz onları izlemektedir. Kamera gözün sahibine yaklaşır. Sinirli bakışlarıyla Cahit Kaya’yı görürüz.

C: Ben bitti demeden bitmez!
      Öldüm de Uyandım "2.Sezon" yeni bölümleriyle çok yakında!

K-Vp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Moderatör
      Durum
      Ruh Halim
      Öylesine
      Favori Karakteriniz
      karahanlı
      Favori Müziğiniz
      cendere
      Takımı

Hahahhaah mükemmel bir dönüş yaptın kardeşim çakallar hala aynı çakallar, pusatında hallerine bak ahh yeni bölümü halatla çekiyorum amonla ra'yıda dahil etsen tam süper olacak en keyif aldığım bölüm alemdar konağıydı
      belstaff Bunu beğendi.
      Mesaj K-Vp tarafından (05.07.2016 Saat 17:06 ) değiştirilmiştir.

Kasabanın Şerifi
      Rick Grimes

Kayıtlı Üye+
      Durum
      Ruh Halim
      ----
      Favori Karakteriniz
      Polat Alemdar
      Favori Müziğiniz
      RA

Alıntı K-Vp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hahahhaah mükemmel bir dönüş yaptın kardeşim çakallar hala aynı çakallar, pusatında hallerine bak ahh yeni bölümü halatla çekiyorum amonla ra'yıda dahil etsen tam süper olacak en keyif aldığım bölüm alemdar konağıydı
      Eyvallah Amon-Ra öldü biliyorsun anlatmak istediğim sürekli bir düşman öldürüp yerine asıl düşman meğerse buymuş konusuyla dalga geçmek o yüzden onları çıkardım ama geri dönebilir. Bir sürpriz yakında Lisa dönüyor
      DIESEL, K-Vp Bunu beğendi.

KVF BARONU
      Durum
      Ruh Halim
      Olgun
      Favori Karakteriniz
      Harvey Bullock
      Favori Müziğiniz
      Zara Larsson-Lush Life
      Takımı

Kardeşim çok uzun bir ara oldu, dönmene çok sevindim. Senaryonu büyük bir zevkle okuyorum, diyaloglar oldukça başarılı, gülmekten kendimi alamıyorum. Özellikle son sahnedeki Müjgan Kanlı sahnesi efsaneydi Açıkçası bu senaryoyu daha da geliştirerek Wattpad tarzı sitelerde yayınlamanı öneririm, başarılı olacağından şüphem yok.
      belstaff Bunu beğendi.

Kayıtlı Üye+
      Durum
      Ruh Halim
      ----
      Favori Karakteriniz
      Polat Alemdar
      Favori Müziğiniz
      RA

Alıntı Citizen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Kardeşim çok uzun bir ara oldu, dönmene çok sevindim. Senaryonu büyük bir zevkle okuyorum, diyaloglar oldukça başarılı, gülmekten kendimi alamıyorum. Özellikle son sahnedeki Müjgan Kanlı sahnesi efsaneydi Açıkçası bu senaryoyu daha da geliştirerek Wattpad tarzı sitelerde yayınlamanı öneririm, başarılı olacağından şüphem yok.
      Teşekkür ederim Wattpad ve Blog düşünüyorum bakalım, ama burada yayınlamanın keyfi başka tabi
      Citizen Bunu beğendi.

BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KVF Hükümdarı I. BLADE Hazretleri
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul
      Favori Karakteriniz
      Alperen Zafer
      Favori Müziğiniz
      Dındırı Dındırı
      Takımı

Uzun bir aranın ardından formunu kaybetmeden güzel bir dönüş yapmışsın. Yine yüzümüzü güldürdün, emeğine sağlık kardeşim
      belstaff Bunu beğendi.

DIESEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mahallenizin Serhat Hakeri'si
      Durum
      Ruh Halim
      Küstah
      Favori Karakteriniz
      Cendere
      Favori Müziğiniz
      İstanbul
      Takımı

geri dönüşün mükemmel oldu dostum çok iyi yazıyorsun gerçekten ama ben özellikle cahit ve pusatın sahnelerine gülüyorum en son hatırladığım tilki işportacılık yapıyordu onuda görürüz herhalde eline sağlık bekliyoruz yeni bölümü
      belstaff Bunu beğendi.

Nethuns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özel Üye
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul

Güzel bir geri dönüş oldu. Özellikle reklam sahnesi ve Cahit sahneleri iyiydi, son sahnede baya iyiydi.
      belstaff Bunu beğendi.

Kayıtlı Üye+
      Durum
      Ruh Halim
      ----
      Favori Karakteriniz
      Polat Alemdar
      Favori Müziğiniz
      RA

Beğenileriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim

Alıntı DIESEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      geri dönüşün mükemmel oldu dostum çok iyi yazıyorsun gerçekten ama ben özellikle cahit ve pusatın sahnelerine gülüyorum en son hatırladığım tilki işportacılık yapıyordu onuda görürüz herhalde eline sağlık bekliyoruz yeni bölümü

Biliyorsun Tilki'nin başına en son kötü bir tecrübe gelmişti oradan devam edecek
      DIESEL Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)