• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
  • Sayfa 4/4 Birinci ... 234
      Nethuns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özel Üye
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul

Alıntı Anka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Kardeşim gittiğin yolda sonuna kadar yanındayım fakat dünki tartışmada @Nethuns denilen şahıs gözgöre göre önce o @BLADE 'ye ardından tekrar bize çalışmıştır. Bu köpek şimdi direnir, yarın tekrar ihanet eder ! Ben senin her zaman yanındayım, @Citizen gibi. Fakat @Nethuns denen şahıs tam bir dönektir. Bu adama güvenmeyesin.
      Ulan sen ne ara bizim yolumuzdan gelir oldun? Anka tam bir demokrasi karşıtı haindir, onu aramıza almakla forumun geleceğini tehlikeye atmaktan başka bir şey yapamayız!!! @Serhat Hakeri

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Halim
      ----

Alıntı Nethuns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ulan sen ne ara bizim yolumuzdan gelir oldun? Anka tam bir demokrasi karşıtı haindir, onu aramıza almakla forumun geleceğini tehlikeye atmaktan başka bir şey yapamayız!!! @Serhat Hakeri
      @Citizen kardeşim yaptığın ihaneti gördü. @Serhat Hakeri kardeşimin de senin ihanetini görmesi geç olmayacaktır.
      BLADE, Citizen, DIESEL Bunu beğendi.

Özel Üye
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul

Alıntı Anka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      @Citizen kardeşim yaptığın ihaneti gördü. @Serhat Hakeri kardeşimin de senin ihanetini görmesi geç olmayacaktır.
      Doğru yolu bulan ne zaman beri ihanet ediyor lan !
      BLADE, Citizen Bunu beğendi.

BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KVF Hükümdarı I. BLADE Hazretleri
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul
      Favori Karakteriniz
      Alperen Zafer
      Favori Müziğiniz
      Dındırı Dındırı
      Takımı

Ben bir cihan hükümdarıyım... Her kim ki bana ve kanunlarıma baş kaldırır, başı ayaklarının altına düşer!
      Bu arada senaryoya önemli replikler kazandırdığınız için hepinize teşekkür ederim

PARADOX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Why so serious ?
      Durum
      Ruh Halim
      Zararsız

Alabilirsin aga beni de
      BLADE Bunu beğendi.
      Mesaj PARADOX tarafından (22.05.2016 Saat 03:09 ) değiştirilmiştir. Sebep: Fikrim değişti xx

#cmB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NOKTAENTERTAINMENT
      Durum
      Ruh Halim
      Soğuk

Hasımlarımız tarafından yazılan ve ezileceğimiz senaryoda yer almak bize yakışmaz, ismimin böyle bir senaryoda kullanılmasını açık ve net istemiyorum.

#ANTİKOALİSYON #YALAKALARHUKUMETI #DİRENKVF #GUZELGUNLERYAKIN

Birde siz vadici qardeşlerime davamızla tam uyan birçoğunuzun bildiği Polat ustamızın ağzından dinlediğimiz kısa bir hikayeyi hatırlartıcam.

Kral Nemrud, İbrahim peygamber'in ateşte yakılması emrini verdikten sonra açıklık bir yere büyük bir odun yığını kurdurmuş. Sonra vermişler odunları ateşe. Alevler o kadar yükselmiş ki bulutların tutuşacağını sanmış çocuklar. Bütün hayvanlar da korkup kaçmışlar.
      Askerler, İbrahim peygamber’i mancınıkla ateşin tam orta yerine atacaklarmış. Atacaklarmış ki Nemrud’un ne güçlü bir kral olduğunu görülsün, anlaşılsın, bir daha ona karşı gelmesin hiçkimseler.
      Bu sırada bir karınca ağzında küçücük bir damla su ile koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Gökte uçan ve gagasında ateşe atmak üzere bir dal parçası taşıyan bir karga onun bu telaşını görüp sormuş hemen; "Bu acelen nedir karınca, nereye böyle?" Ağzında bir damla su taşıyan karınca o bir damlayı ellerinin arasına alıp; "Duymadın mı?" demiş. "Nemrud, İbrahim peygamber’i ateşe atacakmış. Ben de o ateşi söndürme çapasıyla su götürüyorum. Bu sözleri duyan karga kendini tutamayarak kahkahalara boğulmuş. Sonra karga sormuş "Peki karınca, sen şu ateşe dönüp baktın mı hiç? Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?". Su taşıyan karınca; "Olsun" demiş.
      "Hiç olmazsa safım belli olur!"
      BLADE, Citizen, DIESEL, ExorCisT, K-Vp, Nethuns Bunu beğendi.

Özel Üye
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul

Alıntı BLADE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ben bir cihan hükümdarıyım... Her kim ki bana ve kanunlarıma baş kaldırır, başı ayaklarının altına düşer!
      Bu arada senaryoya önemli replikler kazandırdığınız için hepinize teşekkür ederim
      Hemende havalara girmişsin ama biz senin o havanı almasını biliriz
      BLADE, Citizen Bunu beğendi.
      Mesaj Nethuns tarafından (21.05.2016 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.

DIESEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mahallenizin Serhat Hakeri'si
      Durum
      Ruh Halim
      Küstah
      Favori Karakteriniz
      Cendere
      Favori Müziğiniz
      İstanbul
      Takımı

Alıntı Citizen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      O zaman seni de açtığım konuya bekliyorum, devrimci ve özgür vadici qardeşim. BALDE seçimi tek başına kazanmasına rağmen şer odağı, paralel yapı ÇOÇ ile koalisyon kurdu. Bunun bir hesabı olacak değil mi? Bu adamları Özgür ve Devrimci Yüce Kvf Divanında yargılatacağız..
      bizim bir hesabımız olmazsa bu milletinde bir hesabı var o da olmadı allahın bir hesabı vardır yoldaş!!

@Nethuns ve @Anka bu zor günlerde birlik olmamız gerek yoldaşlar, nethuns isimli yoldaşta zamanında benim gibi @BLADE 'e inandı, güvendi, hepimiz inandık ona demokrasiyi, özgürlüğü getireceğini, siyonistlerin maşası olmaktan çıkıp tam bağımsız bir forum olacağımızı düşündük, ama o da bu mücadeleye inanmadı, yoldaşlarını, davasını bir hiç uğruna sattı.. forumdaki şer odağı paralel yapının başı @Çakır'ın Oğlu Çakır ile itifuck kurdu, hepimizi kandırdı ama nethuns ta benim gibi doğru yolu gördü ve bu forumun gerçek sahipleri yani milli iradenin safına geçti, o yüzden diyeceğim odur ki bu kavgaya bir son verip, hep beraber bu kutlu mücadeleyi sürdürmemiz gerekiyor..

#DirenKVF
      BLADE, Citizen, K-Vp, Nethuns Bunu beğendi.

BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KVF Hükümdarı I. BLADE Hazretleri
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul
      Favori Karakteriniz
      Alperen Zafer
      Favori Müziğiniz
      Dındırı Dındırı
      Takımı

Ulan şurada eğlencesine bi senaryo yazayım dedim, dost dediğimiz adamlar sağolsunlar soğuttular. Senaryo iptal, bundan sonra da bu adamlara bir şey yapmam. Konu kilit.
      Cryptex7z, DIESEL, K-Vp, Oxygen7x, PARADOX Bunu beğendi.

Sayfa 4/4 Birinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)