• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
  • Sayfa 3/4 Birinci 1234 Sonuncu

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Halim
      ----

Alıntı Citizen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar bu senaryonun özeti bende, hadi size kıyak geçip anlatayım. Bakın bu hizmeti size sadece Citizen yapar..
      Forumun başındaki malum zat ve bu konuyu açan kişiyle, Pisoş nickli şahıs, dün gece binbir türlü entrikayla Citizen'i Webmasterlık koltuğuna oturttular.
      Sonra forumun başındaki malum zat, bana Webmaster seçmemi söyledi.
      Bende bu yetkinin kendisine ait olduğunu, haddim olmadığınıı söyledim.
      Blade Webmaster oldu.
      Ve olur olmaz, Citizen'e darbe yaparak yönetimden alaşağı etti ve yerine vesayetin babası, yıllardır adminlik koltuğunu gasp eden Çakır'ı oturttular.
      Meğerse benim Webmaster olmam Citizen'e yapılan bir kumpas girişimiymiş. Şu an forumda Alperen Zafer bile Webmaster ama Citizen gene üye.. Citizen kim ki..
      Citizen bununda altından kalkacak ve sorumlulara gereken dersi verecektir.
      Sizleri saygıyla selamlar, bu konuda takdiri aziz milletime bırakırım.
      İhanet eden herkesin karşısında dimdik durmasını biliriz kardeşim. Yanında olduğumu bilmeni isterim !
      BLADE, Citizen Bunu beğendi.

KVF BARONU
      Durum
      Ruh Halim
      Olgun
      Favori Karakteriniz
      Harvey Bullock
      Favori Müziğiniz
      Zara Larsson-Lush Life
      Takımı

Alıntı Anka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İhanet eden herkesin karşısında dimdik durmasını biliriz kardeşim. Yanında olduğumu bilmeni isterim !
      Teşekkür ederim kardeşim, bizler bir olacağız, diri olacağız, hep birlikte KVF olacağız, forumdaki darbecileri bitirecek kuşak biziz! Yaşasın Devrimci KVF Ordusu!!
      Anka, BLADE, DIESEL, Nethuns Bunu beğendi.
      "Bir sorun, o sorunun sebebi olan bilinç düzeyi ile çözülemez!..”
      Albert Einstein

Nethuns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özel Üye
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul

Arkadaşlar bu senaryonun özeti bende, hadi size kıyak geçip anlatayım. Bakın bu hizmeti size sadece Citizen yapar..
      Forumun başındaki malum zat ve bu konuyu açan kişiyle, Pisoş nickli şahıs, dün gece binbir türlü entrikayla Citizen'i Webmasterlık koltuğuna oturttular.
      Sonra forumun başındaki malum zat, bana Webmaster seçmemi söyledi.
      Bende bu yetkinin kendisine ait olduğunu, haddim olmadığınıı söyledim.
      Blade Webmaster oldu.
      Ve olur olmaz, Citizen'e darbe yaparak yönetimden alaşağı etti ve yerine vesayetin babası, yıllardır adminlik koltuğunu gasp eden Çakır'ı oturttular.
      Meğerse benim Webmaster olmam Citizen'e yapılan bir kumpas girişimiymiş. Şu an forumda Alperen Zafer bile Webmaster ama Citizen gene üye.. Citizen kim ki..
      Citizen bununda altından kalkacak ve sorumlulara gereken dersi verecektir.
      Sizleri saygıyla selamlar, bu konuda takdiri aziz milletime bırakırım.
      Sana yapılan büyük haksızlığın intikamını BALDE VE HÜKÜMETİNİ devirerek alabiliriz, yeter ki destek cık Citizen!
      BLADE, Citizen, DIESEL Bunu beğendi.

KVF BARONU
      Durum
      Ruh Halim
      Olgun
      Favori Karakteriniz
      Harvey Bullock
      Favori Müziğiniz
      Zara Larsson-Lush Life
      Takımı

Alıntı Nethuns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sana yapılan büyük haksızlığın intikamını BALDE VE HÜKÜMETİNİ devirerek alabiliriz, yeter ki destek cık Citizen!
      Devrimci ve Özgür KVF Harekatı başlamıştır kardeşim, bu forumdaki vesayeti bitireceğiz! Sadece BALDE değil, yıllardır kaç tane seçim kaybetmesine rağmen koltuğunu bırakamayan, koltuk sevdalısı @Çakır'ın Oğlu Çakır 'da KVF halkının yükselen sesine direnemeyecektir.. #DirenKVF #DirenKVF #DirenKVF
      Albert Einstein

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Halim
      ----

Teşekkür ederim kardeşim, bizler bir olacağız, diri olacağız, hep birlikte KVF olacağız, forumdaki darbecileri bitirecek kuşak biziz! Yaşasın Devrimci KVF Ordusu!!
      Reis, şu Nethuns'a destek vereyim deme. Bu köpek. Bugün tasmasını tutanla dün tutan bir değil. Yarın da başkasına verir tasmasını. @comeback 'e ve bana güven. İhanet çukurundayız. Saf tuttuklarımızı iyi seçelim. Bunlar taht oyunları oynasın. Taht oyunlarını oynayan değil oynatan - yani biz - kazanacağız !

#DirenKVF #DirenKVF #DirenKVF #DirenKVF
      BLADE, Citizen, DIESEL Bunu beğendi.

Nethuns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özel Üye
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul

Devrimci ve Özgür KVF Harekatı başlamıştır kardeşim, bu forumdaki vesayeti bitireceğiz! Sadece BALDE değil, yıllardır kaç tane seçim kaybetmesine rağmen koltuğunu bırakamayan, koltuk sevdalısı @Çakır'ın Oğlu Çakır 'da KVF halkının yükselen sesine direnemeyecektir.. #DirenKVF #DirenKVF #DirenKVF
      Dostum sen Anka'yı kesinlikle dinleme! Bu forumun geleceği için tek doğru yol benim yolum! Ben bu forumda ifade özgürlüğünün sonuna kadar serbest olmasını ve daha demokratik bir toplum yapısı oluşturmak için elimden gelenin fazlasını yapacağıma söz veriyorum, Anka ise bu forumun geleceğini baltalamaktan başka hiç bir halt yapamaz!

#DirenKVFHalkı #DirenİfadeÖzgürlüğü #DirenDemokrasi

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız. - - -

Alıntı Anka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Reis, şu Nethuns'a destek vereyim deme. Bu köpek. Bugün tasmasını tutanla dün tutan bir değil. Yarın da başkasına verir tasmasını. @comeback 'e ve bana güven. İhanet çukurundayız. Saf tuttuklarımızı iyi seçelim. Bunlar taht oyunları oynasın. Taht oyunlarını oynayan değil oynatan - yani biz - kazanacağız !

#DirenKVF #DirenKVF #DirenKVF #DirenKVF
      Siz bu forumun geleceği için adete bir tehlike arz ediyorsunuz! Bıkmadınız mı milleti kandırmaktan, kendi çıkarlarınız için milleti kullanmaktan! Ben burada olduğum sürece hiç bir amacınızı gerçekleştiremeyeceksiniz!
      BLADE, DIESEL Bunu beğendi.

Çakır'ın Oğlu Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başkasının hayatında figuran olacağına kendi hayatının başrolü ol!
      Durum
      Ruh Halim
      Aşık
      Favori Karakteriniz
      Pusat ÇAKIR
      Favori Müziğiniz
      Pusu Rmx

Fragman yayınlanmıştır
      BLADE Bunu beğendi.
      http://kurtlarvadisiforumu.com/signaturepics/sigpic2921_8.gif

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Halim
      Küstah
      Favori Karakteriniz
      Cendere
      Favori Müziğiniz
      İstanbul
      Takımı

bu forumda demokrasi, hukuk, hak ve özgürlükler tehlike altındadır, işbirlikçi @BLADE ve siyonist pompası @Çakır'ın Oğlu Çakır kirli bir ittifuck içerisindedir, amaçları ise apaçık ortadadır o da kvf yi bölmek!
      blade işbirlikçisine verdiğimiz o kadar oy o kadar destek hepsi boşaymış, bizi kandırmışlar, çok safmışız ama @Citizen başta olmak üzere ben ve @Nethuns gibi bu yola kendini adamış devrim yoldaşları oldukça buranın sırtı yere gelmeyecektir, bizi bölemeyecekler, bizi parçalayamayacaklar, tek millet tek vatan tek bayrak tek forum!

#DirenKVF
      BLADE, Citizen, Nethuns, Richard Kane Bunu beğendi.

KVF BARONU
      Durum
      Ruh Halim
      Olgun
      Favori Karakteriniz
      Harvey Bullock
      Favori Müziğiniz
      Zara Larsson-Lush Life
      Takımı

Alıntı Serhat Hakeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bu forumda demokrasi, hukuk, hak ve özgürlükler tehlike altındadır, işbirlikçi @BLADE ve siyonist pompası @Çakır'ın Oğlu Çakır kirli bir ittifuck içerisindedir, amaçları ise apaçık ortadadır o da kvf yi bölmek!
      blade işbirlikçisine verdiğimiz o kadar oy o kadar destek hepsi boşaymış, bizi kandırmışlar, çok safmışız ama @Citizen başta olmak üzere ben ve @Nethuns gibi bu yola kendini adamış devrim yoldaşları oldukça buranın sırtı yere gelmeyecektir, bizi bölemeyecekler, bizi parçalayamayacaklar, tek millet tek vatan tek bayrak tek forum!

#DirenKVF
      O zaman seni de açtığım konuya bekliyorum, devrimci ve özgür vadici qardeşim. BALDE seçimi tek başına kazanmasına rağmen şer odağı, paralel yapı ÇOÇ ile koalisyon kurdu. Bunun bir hesabı olacak değil mi? Bu adamları Özgür ve Devrimci Yüce Kvf Divanında yargılatacağız..
      Albert Einstein

Yasaklı Üye
      Durum
      Ruh Halim
      ----

Alıntı Serhat Hakeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

#DirenKVF
      Kardeşim gittiğin yolda sonuna kadar yanındayım fakat dünki tartışmada @Nethuns denilen şahıs gözgöre göre önce o @BLADE 'ye ardından tekrar bize çalışmıştır. Bu köpek şimdi direnir, yarın tekrar ihanet eder ! Ben senin her zaman yanındayım, @Citizen gibi. Fakat @Nethuns denen şahıs tam bir dönektir. Bu adama güvenmeyesin.
      BLADE, Citizen Bunu beğendi.

Sayfa 3/4 Birinci 1234 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)