• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
  • Sayfa 2/7 Birinci 1234 ... Sonuncu
      Ragnar Lothbrok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye+
      Durum
      Ruh Halim
      ----
      Favori Karakteriniz
      Tilki-Gölge-İskender
      Takımı

Acun bir gün survivor koydu tak reytingi aldı, ne yalan söyleyim bende onu izledim, acunun tiyatrosuda olsa heyecan ve komik olaylar dönüyor. Reklam arasında ise Muhteşem Yüzyıla baktım oda toparlamış. Bugünde vadiye bakarım darısı vadinin toparlanmasına.
      ALL HAIL KING RAGNAR

VadiKızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dişi Kurt
      Durum
      Ruh Halim
      Mutlu
      Favori Karakteriniz
      polat alemdar

Alıntı BLADE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Benimle emirli demirli konuşma ki ben de bu üslubu değiştirmeyeyim. Büyüklük, kadınlık falan bi yere kadardır bende. Neye nasıl yorum yapacağımı sana soracak değilim.
      bana sorda yorum yap demiyorum emirde vermiyorum asla öyle birşey yapmam büyüğümü küçüğümü bilir ona göre
      yorum yazarım ben ben olmayan birşeyi demedim sonuçta diziyi izlemiyosun o zaman yorum yapmana gerek yoka
      getiriyorum neyse iyi forumlar
      beyazgul Bunu beğendi.

<Polat Alemdar> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Halim
      ----

Babayı görmüş kurtlar vadisi Bölümü izlemedim ama kesin berbattır iyi ki de izlememişim, reytingler peh

KVF BARONU
      Durum
      Ruh Halim
      Olgun
      Favori Karakteriniz
      Harvey Bullock
      Favori Müziğiniz
      Zara Larsson-Lush Life
      Takımı

Alıntı VadiKızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bana sorda yorum yap demiyorum emirde vermiyorum asla öyle birşey yapmam büyüğümü küçüğümü bilir ona göre
      yorum yazarım ben ben olmayan birşeyi demedim sonuçta diziyi izlemiyosun o zaman yorum yapmana gerek yoka
      getiriyorum neyse iyi forumlar
      Yahu adama "bir daha izlemediğin diziye yorum yapma" demişsin. Bu cümleden sen ne anlıyorsun. Mesela sana bir daha bu foruma girme desem, çok sevdiğin dizinin eleştirildiği yere girmene gerek yok diye mi anlayacaksın. Resmen adama emir vermişsin. Bu hakkı nereden buluyorsunuz anlamıyorum. Adam isterse izleyerek eleştirir, isterse izlemeyerek eleştirir, buna kimse karışamaz. Saygılar.
      "Bir sorun, o sorunun sebebi olan bilinç düzeyi ile çözülemez!..”
      Albert Einstein

Dişi Kurt
      Durum
      Ruh Halim
      Mutlu
      Favori Karakteriniz
      polat alemdar

Alıntı Citizen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Yahu adama "bir daha izlemediğin diziye yorum yapma" demişsin. Bu cümleden sen ne anlıyorsun. Mesela sana bir daha bu foruma girme desem, çok sevdiğin dizinin eleştirildiği yere girmene gerek yok diye mi anlayacaksın. Resmen adama emir vermişsin. Bu hakkı nereden buluyorsunuz anlamıyorum. Adam isterse izleyerek eleştirir, isterse izlemeyerek eleştirir, buna kimse karışamaz. Saygılar.
      blade diyor ki umrumda değil diyor bende emir verme adına demedim o zaman diyorum ki madem umrumda değil
      o zaman izleme diyorum emir anlamında demiyorum ben kimim ki emir vereceğim saçmalayın allah allah ya
      ayrıca karışmıyorum banane ne yaparsa yapsınn umrumda değil diyince bende bunu dedim başka yerlere çekmeyin
      yorumumu ya
      ayrıca sende bu arkadaşlara söyle benim yorumlarıma karışmasınlar ne zaman beğendiğimi yazsam sen zaten beğenirsin
      iyi kötü ayırt etmezsin diyorlar onlara gelince birşey yok ben diyince karışma oluyor allah allah ya
      beyazgul Bunu beğendi.

KVF BARONU
      Durum
      Ruh Halim
      Olgun
      Favori Karakteriniz
      Harvey Bullock
      Favori Müziğiniz
      Zara Larsson-Lush Life
      Takımı

blade diyor ki umrumda değil diyor bende emir verme adına demedim o zaman diyorum ki madem umrumda değil
      o zaman izleme diyorum emir anlamında demiyorum ben kimim ki emir vereceğim saçmalayın allah allah ya
      ayrıca karışmıyorum banane ne yaparsa yapsınn umrumda değil diyince bende bunu dedim başka yerlere çekmeyin
      yorumumu ya
      ayrıca sende bu arkadaşlara söyle benim yorumlarıma karışmasınlar ne zaman beğendiğimi yazsam sen zaten beğenirsin
      iyi kötü ayırt etmezsin diyorlar onlara gelince birşey yok ben diyince karışma oluyor allah allah ya
      Forumun yöneticileri armut toplamıyor. Sana karışan olursa cezasını keserler. Ama son zamanlarda insanlara en çok müdahale eden sensin ancak bir kere ceza yedin mi? Hayır. Bak bu Bladeye yazdığın yorum,

"farketmiyorsa yorum yapma o zaman avunmuyoruz 13 yıldır rating düşmesine rağmen zirvede yer aldı sadece survivor yayınlandı diye
      2.oldu bu yüzdendede sevinme bir dahada izlemediğin diziye yorum yapma"

Varan 1, fark etmiyorsa yorum yapma demişsin. Bu ne demek adama forumda Vadiyle alakalı yorum yapmamasını buyuruyorsun.

Varan 2, Adama sevinme diyorsun. Sevinip sevinmemesi neden seni ilgilendiriyor?

Varan 3, bir dahada izlemediğin diziye yorum yapma diyorsun, Bu ne demek? Hangi hakla adamın eleştiri hakkına müdahale ediyorsunuz. İster izleyerek eleştirir, ister izlemeyerek. Forum kuralları ortada, kim kuralları ihlal ederse cezasını alıyor. Mesela benim size bir müdahalemi görürseniz gidip şikayet edebilirsiniz, ceza almazsam ben girmem foruma zaten. Lafları da çarpıtmayın lütfen, herşey gayet açık. Daha yorum yapmayacağım, saygılar.
      "Bir sorun, o sorunun sebebi olan bilinç düzeyi ile çözülemez!..”
      Albert Einstein

Dişi Kurt
      Durum
      Ruh Halim
      Mutlu
      Favori Karakteriniz
      polat alemdar

Alıntı Citizen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Forumun yöneticileri armut toplamıyor. Sana karışan olursa cezasını keserler. Ama son zamanlarda insanlara en çok müdahale eden sensin ancak bir kere ceza yedin mi? Hayır. Bak bu Bladeye yazdığın yorum,

"farketmiyorsa yorum yapma o zaman avunmuyoruz 13 yıldır rating düşmesine rağmen zirvede yer aldı sadece survivor yayınlandı diye
      2.oldu bu yüzdendede sevinme bir dahada izlemediğin diziye yorum yapma"

Varan 1, fark etmiyorsa yorum yapma demişsin. Bu ne demek adama forumda Vadiyle alakalı yorum yapmamasını buyuruyorsun.

Varan 2, Adama sevinme diyorsun. Sevinip sevinmemesi neden seni ilgilendiriyor?

Varan 3, bir dahada izlemediğin diziye yorum yapma diyorsun, Bu ne demek? Hangi hakla adamın eleştiri hakkına müdahale ediyorsunuz. İster izleyerek eleştirir, ister izlemeyerek. Forum kuralları ortada, kim kuralları ihlal ederse cezasını alıyor. Mesela benim size bir müdahalemi görürseniz gidip şikayet edebilirsiniz, ceza almazsam ben girmem foruma zaten. Lafları da çarpıtmayın lütfen, herşey gayet açık. Daha yorum yapmayacağım, saygılar.
      arkadaşlar dediğim forum yöneticileri zaten en baştada blade ben ne zaman yorum yazsam foruma sen zaten beğenirsin
      herşeyi beğeniyorsun diye küçümseyerek yorumluyor onlara göre benim zevkim olamaz herşeyi beğenirim kötüyede iyi
      derim benim deme hakkım yoksa onlarda bana böyle yorumlar yapmasınlar o zaman beğendiğim zaman beğendim derim
      beğenmediğim zamanda beğendim derim anlatabildim mi
      beyazgul Bunu beğendi.

BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KVF Hükümdarı I. BLADE Hazretleri
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul
      Favori Karakteriniz
      Alperen Zafer
      Favori Müziğiniz
      Dındırı Dındırı
      Takımı

arkadaşlar dediğim forum yöneticileri zaten en baştada blade ben ne zaman yorum yazsam foruma sen zaten beğenirsin
      herşeyi beğeniyorsun diye küçümseyerek yorumluyor onlara göre benim zevkim olamaz herşeyi beğenirim kötüyede iyi
      derim benim deme hakkım yoksa onlarda bana böyle yorumlar yapmasınlar o zaman beğendiğim zaman beğendim derim
      beğenmediğim zamanda beğendim derim anlatabildim mi
      İsim:  Screenshot_1.png
Görüntüleme: 0
Büyüklük:  9.3 KB (Kilobyte)

Sen şimdi mesajını düzenlersin diye ss aldım, bak bazı şeyleri Allah söyletiyor insana
      "Beğendiğim zaman beğendim derim beğenmediğim zaman da beğendim derim"
      İşte tüm mesele bu aslında

Dişi Kurt
      Durum
      Ruh Halim
      Mutlu
      Favori Karakteriniz
      polat alemdar

Alıntı BLADE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İsim:  Screenshot_1.png
Görüntüleme: 0
Büyüklük:  9.3 KB (Kilobyte)

Sen şimdi mesajını düzenlersin diye ss aldım, bak bazı şeyleri Allah söyletiyor insana
      "Beğendiğim zaman beğendim derim beğenmediğim zaman da beğendim derim"
      İşte tüm mesele bu aslında
      aynen ama bunu anlamıyosunuz işte ya bir insan beğenmediğine beğendim dermi allah aşkına söyleyin bana
      ben ne zaman yorum yazsam sen zaten beğenirsiniz diyosunuz benim gerçekten beğendiğime inanmıyosunuz
      ve benim yorumuma karışıyosunuz
      beyazgul Bunu beğendi.

BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KVF Hükümdarı I. BLADE Hazretleri
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul
      Favori Karakteriniz
      Alperen Zafer
      Favori Müziğiniz
      Dındırı Dındırı
      Takımı

aynen ama bunu anlamıyosunuz işte ya bir insan beğenmediğine beğendim dermi allah aşkına söyleyin bana
      ben ne zaman yorum yazsam sen zaten beğenirsiniz diyosunuz benim gerçekten beğendiğime inanmıyosunuz
      ve benim yorumuma karışıyosunuz
      Bir de aynen diyor
      Sen ne dediğini, ne yazdığını bile bilmiyorsun ki daha biz neyi tartışıyoruz hala
      Bizzat kendi ağzınla "BEĞENMEDİĞİM ZAMAN BEĞENDİM DERİM" dedin, benim için tartışma burada bitmiştir
      Anka, DIESEL, Nethuns, Specter Bunu beğendi.

Sayfa 2/7 Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)