• Agresif
  • Aptal
  • Arsız
  • Aşık
  • Bezgin
  • Bilgin
  • Cesaretli
  • Çılgın
  • Endişeli
  • Geveze
  • Kagılı
  • Kederli
  • Kimsesiz
  • Korkulu
  • Küstah
  • Kızgın
  • Melek Gibi
  • Mesgul
  • Mutlu
  • Neseli
  • Niteliksiz
  • Olgun
  • Sarhoş
  • Sarsıntılı
  • Savurgan
  • Sert
  • Sinsi
  • Soğuk
  • Stresli
  • Suratsız
  • Sıcak
  • Tembel
  • Uyuşuk
  • Yaramaz
  • İsrarcı
  • Zararsız
  • Öylesine
  • Şaşkın
  • Şeytani
  • Şüpheli
  • Sayfa 2/4 Birinci 1234 Sonuncu

Kayıtlı Üye+
      Durum
      Ruh Halim
      ----
      Favori Karakteriniz
      Polat Alemdar

izlenecek bir dizi olmaktan cikmis, Kvp...Final yapsinlar demeyecegim. cünkü yapsalar da yapmasalar da, insanlar bu diziden uzaklasmayi basardilar. dogru olanda buydu...

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Halim
      ----

Tilki'yi Getirirler mi hiç. Allah Korusun Ratingler artar sonra..

K-Vp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Moderatör
      Durum
      Ruh Halim
      Öylesine
      Favori Karakteriniz
      karahanlı
      Favori Müziğiniz
      cendere
      Takımı

''Benimle evleneceğin için biraz tedirgin olabileceğini anlayabilirim tabi ki'' bu nasıl bir cümle ya dinlerken rahatsız oldum, anlatım bozukluğuda var bu sahneleri kim yazıyor acaba?
      DIESEL, Muroo55, PARADOX Bunu beğendi.

Kasabanın Şerifi
      Rick Grimes

BLADE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KVF Hükümdarı I. BLADE Hazretleri
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul
      Favori Karakteriniz
      Alperen Zafer
      Favori Müziğiniz
      Dındırı Dındırı
      Takımı

Alıntı Tilki_andreii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Dilimizde tüy bitti ,çığlık attık,tilki fanları olarak her forumda sesimizi duyurmaya çalıştık olmadı maalesef olmadı yine hayal kırıklığına uğradık bu bölüm belki yayınlanır dedik bu fragmanda yine olmadı ben bu kadar hayal kırıkılığına uğradığım zamanım olmadı bizi üzmeye ne hakkınız var yahu sizde hiç vicdan yok mu senaristler!!! bi sorun varsa biz tilki fanlarının bunu bilmeye hakkı yok mu orhan abi allah göstermesin ciddi bir kaza mı geçirdi yada hastalık mı geçirdi nedir bu inat 2 aydır oynamıyor yani tilkinin oynaması için ertan sabanın bi hastalık geçirmesi ya da senaryo gereği vurulup boşluğunu mu doldurmak sadece nedir derdiniz nedir bu bize yaptığınız işkence reytinglerde yerin dibine battı yeter artık bıktık bir umut olurda oynar diye beklemekten öldürün artık hatta saçma şekilde öldürün buna bile razıyız bırakalım tamamen diziyi
      Ya sizin yaşınız kaç arkadaş? Bunca sıkıntımın sorunumun arasında sizin bu basit çocukça yorumlarınızı gördükçe yemin ederim ben sinirleniyorum.
      Hayal kırıklığıymış, işkenceymiş, yok vicdanları yok muymuş... Bu kadar rahat bir hayatınız mı var cidden? Eğer öyleyse Allah bozmasın ne diyeyim...

Nethuns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özel Üye
      Durum
      Ruh Halim
      Mesgul

Ne değişti de fragmanı erken vermeye başladılar, anlamadım doğrusu.. Fragmana gelince her zamanki gibi vasat, bölümünde vasat olacağını buradan çıkarabiliriz herhalde...
      Bu arada geçen sezonunda kötü olmasına rağmen en azından fragmanları iyiydi, bu sezon o da yok...

Darkwolf Graphics - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Moderatör
      Durum
      Ruh Halim
      Sıcak
      Favori Karakteriniz
      Polat Alemdar
      Takımı

Açıkçası Artık Ne Bölümler Nede Fragmanlar Zerre Kadar Ilgimi Çekmiyor Cahitin Safiye İle Konuşma Şekli Hareketler Biraz Fazla Havalı Geldi Bana Polata Özeniyor Şuan İzliyosam Sezon Finalinde Ne Olcağını Merak Ettiğimden Sezon Bitince Bende Bitircem Vadiyi Çunku Bu Sene Berbat Bir Sezon Oldu Tilki Andre Konusuna Zaten Hiç Girmiyorum Bile Bu Sene Çok Az Göründü Bazen Diyorum Keşke Geçen Sezon Finalinde O Havuzda Yanarak Ölseydi Hıç Olmazsa Bu Kadar Rezil Olmazdı Bu Karakter Cidden 13 Senelik Diziyi Bırakacağim Aklıma Gelmezdi Yazık Çok Yazık
      K-Vp Bunu beğendi.
      http://i.hizliresim.com/1M1Bab.jpg

Ali Efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye+
      Durum
      Ruh Halim
      ----
      Favori Karakteriniz
      Polat Alemdar
      Favori Müziğiniz
      Cendere

İzleyenlere saygı duyuyorum beğenenlere saygı duyuyorum. Lakin daha kaliteli yapımlar varken bu diziyi izlemek herkese zaman kaybıdır. İzlemeyin arkadaşlar stresede girmeyin. Cahidin yazıp oynadiğı bi diziyi izlemeyin. Buda kurtlar vadisi hakkındaki son yorumum. Yeni forumda görüşmek üzere
      PARADOX Bunu beğendi.
      • Sakın! 30 yıl Hukukun Olmayan Birine Sakın deme.

DIESEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mahallenizin Serhat Hakeri'si
      Durum
      Ruh Halim
      Küstah
      Favori Karakteriniz
      Cendere
      Favori Müziğiniz
      İstanbul
      Takımı

Alıntı Ali Efe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Güzel fragman olmuş. Galiba tapınakçı saçmalıklarından yavaş yavaş kurtuluyorlar gibi. Polat Alemdarın güncel konular için çalışması güzel olmuş. Ocakları hanedanları tapınakçıları vs. baktılar yapamıyorlar konsept değiştirdiler. Bu bağlamla ilerlerseler bölümler birbiriyle bağlantılı olacaktır. Polatın çatışma sahnesi kalitesinde ise biraz artış var gibi. Böyle giderse en azından dalga geçilmez gibi olur artık. Aslında işin özü kurtlar vadisi masada değil sahada güzel. Bu karun falan buharlaşsa bu gidişat iyi gibi. Polat ocakların başına falan geçmesin geçmeyede kalkmasın bu kadro beceremez. Polatda robot halinden biraz sıyrılmış gibi.
      şuan yapacakları hiçbir şey diziyi ve polat alemdar karakterini bu tutarsızlıktan kurtaramaz, şimdi biraz güncel konulara girmeye çalışırlar polatı sahaya sokarlar üç beş anlamsız çatışma sahnesi sonra bir bakmışsın yine tapınakçılar, hanedanlarla uğraşır hale gelmiş, böyle bir dengesizlik var dizide işte, bir yandan hanedanlara kafa tutuyor bir yandan sokakta camlı bomba peşine düşüyor, sürekli çatışıyor.

sanırım burada dizi ile ilgili fikirlerimiz ayrılıyor bana göre de vadi masada güzeldi, tıpkı eski vadi gibi özellikle 3. sezon, koskoca sezonda laz ziyanın polata baskını, polatın rus selimi alması ve mematinin rus konseyini taraması dışında çatışma olarak nitelendirebileceğimiz bir sahne hatırlamıyorum, polat masadaydı, plan yapar, denge gözetler, ona göre hamlesini yapardı, aslında bakarsak pusunun 2. sezonundan itibaren polatın sahaya inmesini hiç tasvip etmemiştim, anlamsız boş çatışmalar, küçük işlerle uğraşılması pusuda her zaman rahatsız etmiştir beni, ne kadar çok çatışma, vurulma vs vs varsa senaryo o kadar kalitesiz ve gerçeklikten uzaklaşıyor demektir, koskoca 97 bölümde polat biri kolundan biride omzundan olmak üzere 2 defa vurulmuştur sadece, gerisini siz düşünün.

Alıntı Tilki_andreii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Dilimizde tüy bitti ,çığlık attık,tilki fanları olarak her forumda sesimizi duyurmaya çalıştık olmadı maalesef olmadı yine hayal kırıklığına uğradık bu bölüm belki yayınlanır dedik bu fragmanda yine olmadı ben bu kadar hayal kırıkılığına uğradığım zamanım olmadı bizi üzmeye ne hakkınız var yahu sizde hiç vicdan yok mu senaristler!!! bi sorun varsa biz tilki fanlarının bunu bilmeye hakkı yok mu orhan abi allah göstermesin ciddi bir kaza mı geçirdi yada hastalık mı geçirdi nedir bu inat 2 aydır oynamıyor yani tilkinin oynaması için ertan sabanın bi hastalık geçirmesi ya da senaryo gereği vurulup boşluğunu mu doldurmak sadece nedir derdiniz nedir bu bize yaptığınız işkence reytinglerde yerin dibine battı yeter artık bıktık bir umut olurda oynar diye beklemekten öldürün artık hatta saçma şekilde öldürün buna bile razıyız bırakalım tamamen diziyi
      ya gerçekten polat fanları gibi tilki fanlarının da büyük sıkıntıları var
      çığlık atmak? hayal kırıklığı? vicdansızlık? işkence?? ve en önemlisi böyle salak bir mesele için kendinizi üzmeniz, yok sizi anlayamıyorum harbi.
      Ali Efe, K-Vp Bunu beğendi.

<Polat Alemdar> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye
      Durum
      Ruh Halim
      ----

Efsane bir bölüm mü geliyor acaba ? Bence siz izleyin arkadaşlar ama ben izlemeyeceğim tabi siz izleyin bence.

Bu arada anti-vadiciler namı diğer siyonistler yorum atmasa fragman yorumları boş kalacak

Ali Efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kayıtlı Üye+
      Durum
      Ruh Halim
      ----
      Favori Karakteriniz
      Polat Alemdar
      Favori Müziğiniz
      Cendere

Alıntı Serhat Hakeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      şuan yapacakları hiçbir şey diziyi ve polat alemdar karakterini bu tutarsızlıktan kurtaramaz, şimdi biraz güncel konulara girmeye çalışırlar polatı sahaya sokarlar üç beş anlamsız çatışma sahnesi sonra bir bakmışsın yine tapınakçılar, hanedanlarla uğraşır hale gelmiş, böyle bir dengesizlik var dizide işte, bir yandan hanedanlara kafa tutuyor bir yandan sokakta camlı bomba peşine düşüyor, sürekli çatışıyor.

sanırım burada dizi ile ilgili fikirlerimiz ayrılıyor bana göre de vadi masada güzeldi, tıpkı eski vadi gibi özellikle 3. sezon, koskoca sezonda laz ziyanın polata baskını, polatın rus selimi alması ve mematinin rus konseyini taraması dışında çatışma olarak nitelendirebileceğimiz bir sahne hatırlamıyorum, polat masadaydı, plan yapar, denge gözetler, ona göre hamlesini yapardı, aslında bakarsak pusunun 2. sezonundan itibaren polatın sahaya inmesini hiç tasvip etmemiştim, anlamsız boş çatışmalar, küçük işlerle uğraşılması pusuda her zaman rahatsız etmiştir beni, ne kadar çok çatışma, vurulma vs vs varsa senaryo o kadar kalitesiz ve gerçeklikten uzaklaşıyor demektir, koskoca 97 bölümde polat biri kolundan biride omzundan olmak üzere 2 defa vurulmuştur sadece, gerisini siz düşünün.

ya gerçekten polat fanları gibi tilki fanlarının da büyük sıkıntıları var
      çığlık atmak? hayal kırıklığı? vicdansızlık? işkence?? ve en önemlisi böyle salak bir mesele için kendinizi üzmeniz, yok sizi anlayamıyorum harbi.
      Yok fikirlerimiz kesinlikle ayrılmıyor. Şöyle bir durum var ki kurtlar vadisi pusuyu heleki son 4 sezonunu eskiyle kıyas edemeceğimiz için, şimdilik sahada daha güzel gideceği kanaatindeyim. Çünkü gözümüz polatı sahada görmeye alıştı. Ama böyle her bölüm ağır çekimde siper almadan çatışmasına değil. Geçen sene Polat denge gözetme .abalarına kalktı hep oturdu bişeye yaradımı ? Tabi ki hayır bu kadro bu ekip başaramıyor masa işini. Son olarak Polat Çakır Seyfo dayı mematinin çakırın olan ofislerindeki diyalogları dahi beni heyecanlandırmaya yetiyordu. En azından biliyorduk ki bu kadar emeğin ardından sonucu boşa çıkarmazlar. Günümüzde vadi ile kıyaslama yapılamayacğı için öyle dedim

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız. - - -

Son olarak Polatın Kurtlar vadisinde ilk bölümler hariç. Yaptığı bütün rolleri, Pusunun bütün bölümlerine değişmem
      • Sakın! 30 yıl Hukukun Olmayan Birine Sakın deme.

Sayfa 2/4 Birinci 1234 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)