Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman bitecek?

Yasaklı Üye

Standart Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman bitecek?

Kurtlar Vadisi Pusu'nun senaristleri Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan Kanal 24'te Yiğit Bulut'un sorularını cevaplandırdı.
    Kurtlar Vadisi Pusu'nun senaristleri Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan Kanal 24'te yayınlanan Yiğit Bulut'la Sansürsüz programına konuk oldu.

TWITTER KİLİTLENDİ

Programın hemen başında gelen tweet yağmuru Yiğit Bulut'u şaşkına çevirdi. Bulut, bu durumu "seyircilerimiz sağolsunlar, gerçekten Kurtlar Vadisi farkını ben de görüyorum şu anda. Yağmur gibi bir tweet akışı başladı. Twitter'ımız kilitlenmiş durumda, geçmiş olsun." ifadeleriyle senaristlere aktardı.

VADİ NE ZAMAN BİTECEK?

Özdener ve Aysan, Yiğit Bulut'un sorularını yanıtlarken, bir taraftan da seyirciler Twitter'dan seyircileri soru yağmuruna tuttu. En çok gelen sorulardan seçme yapan Bulut, ilk soruyu senaristlere şöyle aktardı:

"Dizi ne zaman bitecek diyor seyircilerimiz. Dizinin bitmesiyle ilgili ciddi bir korku var, onu görüyorum ben."

Bahadır Özdener bu soruyu şöyle yanıtladı:

"Geçenlerde bir profesör 'Kürt meselesi çözülmezse Kurtlar Vadisi bitmez' demiş. Bu bölgede meseleler bitmez. Kurtlar Vadisi ne zaman biter biz bilmiyoruz. Bunun bir cevabı yok. Tabi Kurtlar Vadisi de her canlı gibi ölümü tadacak. Belki de, diziyi tamamen nihayetlendirmek değil de, konsept değiştirmek daha doğru bir yol.."

"Bu sezon bitecekmiş" şeklinde de sorular geliyor diyen Yiğit Bulut'a Bahadır Özdener şu cevabı verdi:

"Sonra bakacağız, her haziran bitecekmiş gibi biz bu diziyi yazıyoruz."

KURTLAR VADİSİ SURİYE ÇEKİLECEK Mİ?

Bahadır Özdener: Biz düşünüyoruz, çalışıyoruz da Suriye eksenli birşey. Ama söylemek istediğimiz şeyler daha çok meselenin arka planını anlatmak üzere. Bunu da dizide zaman zaman anlatıyoruz. Haricen birşey anlatmamız, bir fikir ya da bir inanç doğrultusunda olursa tabi ki anlatırız. Bizim anlatmaktan çekineceğimiz bir konu yok.

Sadece bize şu anda dizide anlattığımız yeterli geliyor. Ama dizide anlatılamayacak kadar tehlikeli birşeyler anlatmak istersek hemen filme yöneliriz.

Cüneyt Aysan: Aynı oyuncuları hem dizide hem filmde kullanmak çok yorucu. Biraz da onların fikrini almak lazım. Bir de konjonktör olarak çok sıcak Suriye. Ama film neticede.. Tarihe not bırakacaksınız. Önce senaryosu içinize sinecek, sonra çekim kalitesi içinize sinecek.

Kanal 24'te Vadi hakkında senaristlere sorulan soruları ve cevapların tamamını yazete.com'da bulacaksınız.
    Mesaj Alone©7 tarafından (31.10.12 Saat 14:58 ) değiştirilmiştir.

Yasaklı Üye

Bu sezonda bitmeyebilir yani dizi

konsept deyisikligi olabilir dedi

MR.STENCH

bence bu sezon son olmayacak

Gamze Güneş

Memati öldü ya isterlerse bi 10 sene daha devam edebilirler no problem

CANSU KANLIKAYA Ebru.Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bi ara bu sezon bitecegi deniyordu 2 yil sonra bidaha baslayacakmis yeni konseptle..., ama ben bitmesini istemiyorum bu sezonda Kurtlar Vadisi devam etsinde konsepti degistirsinler bakalim yeni oyuncu olarak kimler gelcek yeni konseptle... haber icin sagol

AHISKALI

hmm.. duruma göre bitirebiliriz yada konsept değişikiliğine geçebiriz diyorlar.. burdan şu anlaşılır, vadi reyting yaptığı sürece bitmiycek.. ve anlaşılan, vadi uzun süre daha devam edecek..

Vadide Yeni

Biterse kahroluruz perişan oluruz milletçe

MR.STENCH

Alıntı tsli_M.Gamze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memati öldü ya isterlerse bi 10 sene daha devam edebilirler no problem
    sana katiliyorum,mematinin donmeyeceyinide duydum ya artik zor izlerim,zaten artik mematinin intikamini alanda yok,zazali sahnelerle vadiye devam etsinler,iyi seyirler olsun

Yasaklı Üye

Alıntı mfm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana katiliyorum,mematinin donmeyeceyinide duydum ya artik zor izlerim,zaten artik mematinin intikamini alanda yok,zazali sahnelerle vadiye devam etsinler,iyi seyirler olsun

ben bahadır özdener ve cüneyt aysan ın akıllı adamlar oldugunu sanmıstım.gökhan kırdar gibi onlar da bizi yanılttı helal olsun dewam etsinler böyle..

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu