Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26.01.12   #6 (permalink)
Ebru.Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CANSU KANLIKAYA
Ruh Hali: Melek Gibi
Üye Numaram: 34
Favori Karakteriniz: Gaye ♥ Abdülhey
Konular: 429
Takımı:

gayet guzel bir bolumdu, ilk sahneler cok heycanliydi, catisma sahneside superdi..., Gayecimi yine bu bolumde gordum ben onun yuzune kiyamam..., Abdulhey hain cikmadi nede ihanet etmedi..., Abdulhey ve Memati konusma sahnesi harikaydi..., Abdulhey'den ilk defa boyle sozler soyledigini goruyorum..., bu bolumde Izzet aganin karisini gorduk gerci bende onu cok merak etmistim karni buyumus , gelelim Selvi ve Pusat sahnesine 1.cisi Yasar aga iyi bir tokat atmis Selviye eee Pusat'ta dayak yiyor... 2.cisi Pusat o Selvinin ayakkabilarina baktiginda tahmin etmistim oyle olcagindan... Pusat direk silahi alinca ordan ciktiginda Mematiyi vurmaya gidecek diye dusunuyordum... ama oyle degilmis, Memati ve diger arkadaslari bir mekana bastigin'da sonra orda bir adama kafasiyla yumruk attiginda birsey olmamisti o adama Memati orda saskinca bakiyordu cok komime gitti , Polat iyiki kendini ve Izzetinin karisini kurtardi ama tabi Mematiler icerde bakalim onlar nasil kurtulacak kesin Polat bir plan yapip onlari kurtaricak, hmm unutmadan Leyla Polatin oldugunu saninca aglamasi sanki sacmaydi boyle aglamamasi lazim kiyameti koparmali... Elif olsaydi ne yapardi hic bilmem ama yinede onun icin kiyameti koparir yada onun icin olurdu..., bakalim yarinki reyting'de 1.cimi yoksa 2.cimi olcaz cok merak ediyorum, gelecek persembe aksamini merakla bekliyorum, gel persembe gel
imza

Mesaj Ebru.Y tarafından (26.01.12 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.
Ebru.Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Ebru.Y kullanıcısına teşekkür eden 4
Cryptex7z (26.01.12), taz_947 (27.01.12), tsli_M.Gamze (27.01.12)